влевовправо

Дитячий ігровий пластиковий набір лікаря у валізі XIONG CHENG дитині від 3 років, різнобарвний
- Немає в наявності
- Код: R008-965A
1 147 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Малюки отримають масу задоволення від гри в лікаря разом із цим ігровим набором веселих і різнобарвних «медичних» пристосувань. Граючи з цим набором, дитина зможе відчути себе лікарем і навчиться цінувати турботу про інших людей.
Характеристики:
- Виробник: XIONG CHENG.
- Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
- Розмір: 28х25х15 см.
- Матеріал: пластик.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XIONG CHENG |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 150 мм |
- Ціна: 1 147 ₴





