влевовправо

Дитячий ігровий стіл з інструментами у валізі, верстак, пила, викрутка, болти, для мальчеков від 3 років
- Немає в наявності
- Код: R008-962A
1 160 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Всі хлопці хочуть бути схожими на тата, і люблять що-небудь лагодити. Тому ігровий набір інструментів стане відмінним подарунком для дитини.З його допомогою він не тільки буде захоплений грою, але і познайомитися з робочими інструментами та їх призначенням, розів'є дрібну моторику рук і координацію рухів, увагу та уяву, мислення, логіку, посидючість. Всі інструменти, що входять в набір виглядає і функціонують як справжні. У наборі є все необхідне для захоплюючих хлоп'ячих ігор: верстак, пила, викрутка, болти.Верстат та інструменти складаються в рюкзак для компактного зберігання.
Характеристики:
- Вік: від 3 років.
- Матеріал: пластик.
- Колір: Різнобарвний.
- Підлога: Для хлопчиків.
- Розмір верстата: 40-39,5-21,5 див.
- Країна виробник: Китай
- Тип: Набір інструментів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 3-х років |
| Стать | Для хлопчиків |
| Габарити: ширина | 25 |
| Габарити: висота | 15 |
| Габарити: довжина | 28 |
| Вага товару | 0 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
- Ціна: 1 160 ₴







