
Дитяча надувна іграшка-стрибун Bambi Лисиця, накачується насосом, дитині від 12 місяців, червоний
- Немає в наявності
- Код: RBT-RJ-0074(Red)
934 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка-стрибун BT-RJ-0074 "Лисиця" буде гарним тренажером. Тому що розвиває м'язи та координацію дитини. Зроблена з дуже якісної гуми, накачується насосом для надувних виробів.
Стрибаючи на іграшці-стрибуні, малюк не тільки розвине всі групи м'язів і координацію рухів, а й отримає масу задоволення: адже ця кумедна іграшка-стрибуна виготовлена в машинки, що сприятиме розвитку в дитини фантазії і дасть змогу грати в сюжетно-рольові ігри.
Характеристики:
- Бренд: Bambi.
- Вік: Від 12 міс.
- Матеріал: Гума.
- Тип: Іграшка-стрибун.
- Стать: Унісекс.
- Колір: червоний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшка-стрибун |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Гума |
| Колір | Червоний |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 80 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 934 ₴


