
Дитячий розвиваючий мультібук Limo Toy українську, російську та англійську мови, на батарейках, зелений
- Немає в наявності
- Код: R7073g
1 936 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультібук Joy Toy 7073 43691 - навчальний комп'ютер для дитини, призначений для розвитку в ігровій формі. Крім цього, після навчання, можна розслабитися і пограти в ігри. У комп'ютер вбудовано 35 різних функцій навчання з 5-ти напрямках, 11 ігор і 9 мелодій. Такий подарунок безсумнівно порадує вашу дитину і принесе йому море задоволення. Мультібук Limo Toy 7073 призначений для підготовки дітей дошкільного віку. Він яскравий і барвистий, стане дуже важливою річчю для Вашого малюка.
Характеристики мультибука Limo Toy 7073:
• Навчальний ноутбук з мишкою.
• 35 функцій навчання.
• Напрями: букви і слова, уроки математики, ігри, уроки музики, загальний розвиток.
• 11 ігор.
• 9 мелодій.
- Харчування мультибука: 3 Батарейки типу АА (у комплект не входять).
- Матеріал: пластик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий комп'ютер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Мови | Український, Російська, Англійська |
| Ширина | 26 см |
| Довжина | 38 см |
| Висота | 5 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 936 ₴


