Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metr+ |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Пазл |
| Формат | A5 |
| Стан | Новий |
| Тематика | Тварини |
| Тип пазла | Класичний |
| Розміри | |
| Висота | 4 см |
| Ширина | 15 см |
| Довжина | 12 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 548 ₴



