
Набір креативної творчості дитячий "Cool Egg" Яйце велике з сюрпризами, дитині від 3 років, червоне
- Немає в наявності
- Код: RCE-01-04
427 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка-сюрприз буде чудовим подарунком для дитини. У яйці є безліч фантастичних сюрпризів, які зроблять дозвілля малюка цікавим і незабутнім. Усі складники набору виготовлені з перевірених і безпечних матеріалів.
До набору входять:
- Кінетичний пісок 1 шт.
- Орбізи 1 шт.
- Тісто для ліплення в брикетах 5 шт.
- Стікіз 1 шт.
- Штучний сніг 1 шт.
- Сквіш 1 шт.
- Бомбочка для ванни 1 шт.
- Слайм 1 шт.
- стикиз 1 шт.
- Настільна гра "Doobl Image"+ Сюрприз.
Характеристики:
- Бренд: Danko Toys.
- Країна-виробник: Україна.
- Вік: від 3 років.
- Розмір упаковки: 25х18х18 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | |
| Висота | 18 см |
| Ширина | 18 см |
| Довжина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 427 ₴


