
Дитячий скейт, лонгборд 22" Bambi, колеса PU зі світловими ефектами, дитині від 6 років, рожевий
- Немає в наявності
- Код: RLB21001(Pink)
1 705 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний лонгборд призначений для легкого та швидкого катання. Легкий, швидкий, маневрений і чутливий до ваших рухів, цей лонгборд прекрасно підійде для розслабленого катання містом, стрімких спусків, перших слайдів сидячи та стоячи, кростепінгу та трюків середньої складності.Занижена посадка над асфальтом конструкція dropthru полегшує виконання слайдів, допомагає відштовхуватися ногою, додає стабільності на швидкості.
Особливості лонгборду:- Колеса: поліуретанові d=7 см.- Ширина деки: 15 см.- Довжина деки: 56 см.- Підшипники: АВЕС-11.- Матеріал підвіски: алюміній.
Характеристики:
- Бренд: Bambi.
- Для дітей від 6 років.
- Матеріал: Комбінований.
- Особливості: Світлові ефекти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Лонгборд |
| Підшипник | ABEC 11 |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Діаметр коліс | 70 мм |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 56 см |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 1 705 ₴


