
Ігровий намет дитячий "Піраміда" Bambi для вулиці та будинки, 5 входів — на зав'язках, 140х140х135 см,зелений
- Немає в наявності
- Код: RM 6113(Green)
2 233 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий намет Bambi — це найкращий намет для дітей. Можна грати відразу всім комплектом і окремо. Чудова іграшка, яка знадобиться і взимку для активних ігор у будинку, і влітку — на вулиці, на природі. Намет зручно та компактно складається в сумку. Просто зберігати та переносити. 5 входів — на зав'язках.
Характеристики:
- Бренд: Bambi.
- Вік: від 3 років.
- Розмір намету: 140х140х135 см.
- Розмір коробки: 42,5х42х6 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Висота | 1350 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 1400 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип | Намет |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Збірно-розбірна конструкція | Ні |
- Ціна: 2 233 ₴


