
Скейт дитячий "Пені борд" Bambi, дитині від 6 років, PU-колеса зі світлом, 55х15 см., блакитний
- В наявності
- Код: RSC20421
734 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пеніборд мають низку характеристик, завдяки яким виграють у звичайних піні бордів: Катання набагато м'якше та комфортніше. Чудово зберігається напрямок руху під час їзди водою. І, звісно, без уваги не можна залишити зовнішній вигляд коліс.
Характеристики:
- Бренд: Bambi.
- Для дітей від 6 років.
- Легка дека зроблена з міцного формованого пластику.
- Довжина деки — 55 см, ширина — 15 см.
- Принт нанесений на деку з одного боку.
- Колеса PU, d = 6 см.
- Максимальне навантаження 70 кг.
- Колеса зі світлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Пенні борд |
| Матеріал деки | Пластик |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 734 ₴


