влевовправо

Дитячий конструктор "Космічний корабель" Bambi 5452 35 деталей
- В наявності
- Код: R5452
1 055 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор "Дослідження космосу" це сучасний набір для найменших. До набору входить 35 деталей, з яких дитина побудує сучасний набір із космічною тематикою. Ігровий набір містить 3 ігрові фігурки, кожна з яких збирається за свою кількість кроків: - шатл за 4 кроки; - пульт керування — за 5 кроків; - машинка - за 4 кроки. Така оригінальна та дуже яскрава модель ігрового конструктора надовго захопить Вашого малюка у світ захопливих сюжетів. Всі елементи ігрового конструктора виготовлені з легкого первинного пластику та пофарбовані в приємні пастельні відтінки, які гармонійно поєднуються між собою. Комплектація: - елементи конструктора; - 2 фігурки героїв; - ілюстрована інструкція зі збирання; - лист наклейок. Кількість деталей — 35 Мінімальний вік — від 3 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Ширина упакування | 280 мм |
| Висота упаковки | 90 мм |
- Ціна: 1 055 ₴



