
Дитячий скейт Bambi пінні борд 22" Skull, дитині від 6 років, PU-колеса, дека 55х15 см, бежевий
- В наявності
- Код: RSC20402(Beige)
730 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пені Борд. Легка дека зроблена з міцного формованого пластику. Довжина деки — 55 см, ширина — 15 см. Принт нанесений на деку з одного боку. Колеса PU, d = 6 см. Максимальне навантаження 70 кг.
Характеристики:
- Бренд: Bambi.
- Для дітей від 6 років.
- Розмір деки: 55 х 15 см.
- Матеріал: Метал/пластик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Пенні борд |
| Матеріал деки | Пластик |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Діаметр коліс | 60 мм |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 730 ₴


