
Дитяча музична розвивальна іграшка "Веси" Metr+ зі світловими ефектами, на батарейках, жовтогаряча
- В наявності
- Код: RQF366-043(Orange)
762 ₴
Чудова іграшка для розвитку дитини, виготовлена в яскравому забарвленні та милому дизайні, який оцінить кожен малюк. До комплекту входять грибок-будиночок, фігурки тварин і різнобарвні кільця. На чаші ваг настромлюються фігурки слоника й бегемотика та різнобарвні кільця, чаші схилятися в ту чи іншу сторону залежно від кількості надітих предметів, треба домогтися рівноваги ваг. Якщо грибок увімкнути, він програє мелодію, велика кнопка на капелюсі грибочка підсвітиться. Якщо перекладину гойдалки гойдати, велика кнопка на капелюшці грибочка підсвітиться, грибочок видаватиме різноманітні звуки. Регулятор гучності — кнопка вмикання і вимикання.
На лицьовому боці іграшки є кнопки, які дають змогу задати кілька режимів роботи: - програє мелодії, кнопка на капелюшці грибочка в цей момент підсвічується. Повторне натискання кнопки з зображення ноти — перемикання мелодії (всього 6 мелодій); — режим виготовлення барабанних партій, кнопка на капелюшці грибочка в момент виконання партій підсвічується. Повторне натискання кнопки із зображенням барабана — перемикання мелодії (всього 6 мелодій); — виконує колискові, кнопка на капелюшці грибочка в цей момент підсвічується. Повторне натискання кнопки із зображенням підвіски — перемикання мелодії (всього 8 мелодій). Якщо не робити жодних маніпуляцій із іграшкою впродовж 90 секунд, вона вимкнеться. Іграшка чудово розвиває дрібну моторику рук, координацію рухів, слухове та зорове сприйняття, логічне мислення.
Характеристики:
- Бренд: Metr+.
- Вік: від 1,5 років.
- Живлення іграшки: 2 Батарейки типу АА (до комплекту не входить).
- Розмір упаковки: 22х11,4х30 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metr+ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Балансир |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 114 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 762 ₴


