влевовправо

Дитячий пластиковий Мотоцикл Міні Байк Біговел Doloni, від 3 років, без звуку, чорно-зелений
- Немає в наявності
- Код: R0136/01
462 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Детский Мотоцикл Мини Байк Беговел без звука, черно-зеленый (0136/01)
Байк обрадует ребенка как дома, так и на прогулке во дворе. Забравшись на него ребенок сможет покататься сам, отталкиваясь при этом ножками от пола.
Удобнейшая форма руля позволяет ребятенку крепко держаться. При повороте руля поворачиваются передние колеса.
Мотоцикл изготовлен из качественного, нетоксичного пластика в ярких цветах.
Благодаря тому, что мотоцикл очень компактный, его удобно хранить и брать на детскую площадку, для того чтобы кроха всегда мог покататься на своем личном байке.
Характеристики:
- Бренд: Doloni
- Колеса из пластика.
- Высота сидения: 30 см.
- Длина: 67 см.
- Ширина: 20 см.
- Висота: 45 див.
- Розміри коліс: d — 15 см, ширина — 4 см Ширина керма 37 див.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 1 року |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 31 см |
| Стан | Новий |
| Виробник | Doloni |
| Стать | Унісекс |
| Кількість коліс беговела | 4 |
| Матеріал виготовлення рами | Пластик |
| Надувні колеса | Ні |
| Діаметр колеса/диска | 15" |
| Тип | Мотоцикл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 15 |
| Гальма | Ножний |
| Максимально допустиме навантаження | 25 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість місць у веломобілі | 1 |
- Ціна: 462 ₴





