
Дитячий комплект змінної постільної білизни гіпоалергенний Bunnies Twins Eco Line New, 3 елементи, рожевий
- В наявності
- Код: T9617
850 ₴
Комплект постільної білизни дитячий змінний Twins Eco Line New – це гіпоалергенний органічний бавовник з одного боку і кольоровий вельвет – з іншого боку. Важливим для малюків є те, що матеріал приємний на дотик, м'який, гладкий, добре зберігає тепло навіть без наповнювача. Мама ж оцінить довговічність, зносостійкість, легкість і універсальність в застосуванні.
Також варто сказати, що при вирощуванні органічної бавовни використовуються тільки натуральні, не трансгенні насіння (без генних модифікацій). Замість того, щоб покладатися на хімічні добрива для стимуляції росту рослин бавовни, фермери органічних господарств застосовують тільки натуральні добрива. Додатково слід зазначити, що виробники виробів з натурального органічного бавовни, не використовують шкідливі натуральні барвники і відбілювачі, що містять хлор, про що свідчить не надто яскравий, природний колір готових виробів.
Вироби з органічного бавовни є абсолютно безпечними, що особливо важливо для маленьких дітей, чутлива шкіра яких може реагувати на різні хімічні подразники, що викликають алергію. Затишний дитячий постільний комплект Twins Eco Line New ніжно і органічно виглядає в будь ліжечку.
У комплект постільної білизни входить 3 елемента: наволочка, підодіяльник на блискавці і простирадло на гумці.
Характеристики:
- Матеріал: Бавовна, Поліестер
- Кількість елементів в комплекті: 3
- Розмір наволочки: 40 x 60 см
- Розмір простирадла: 60 х 120 см
- Розмір підодіяльника: 90 x 120 см
Комплектація:
- Наволочка
- Простирадло на гумці
- Підковдра на блискавці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Twins |
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип сировини | Натуральне |
| Колір | Рожевий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Країна виробник | Польща |
| Тип тканини | Бавовна |
| Матеріал | Бавовна, Поліестер |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 60 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 90 см |
| Довжина підковдри | 120 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Довжина наволочки | 40 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
- Ціна: 850 ₴


