влевовправо

Постільний комплект із бязі дитячий Forest mint Twins Sweet, 8 елементів, з балдахіном м'ятний
- В наявності
- Код: T9444
2 050 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постільний комплект із балдахіном з бязі для новонароджених Forest mint Twins Sweet, 8 елементів, м'ятний
Чиста постільна білизна — запорука здорового дитячого сну.
Комплект постільної білизни дитячий Twins Sweet складається з 8 елементів. Як матеріал виготовлення була обрана бязь (100% бавовна) — найбезпечніший матеріал для ніжної дитячої шкіри, не викликає алергічних реакцій.
Такий комплект матиме гармонійний вигляд у будь-якій спальній кімнаті, забезпечить дитині комфортний і здоровий сон.
Особливості матеріалу:
- Гігроскопічність
- Повітропроникність
- Зносостійкість
- Немає зсідання та деформації
- Простота догляду
Характеристики:
- Матеріал: бязь (100% бавовна)
- Тип: дитячий
- Кількість елементів у комплекті: 8
- Розмір подушки: 60 х 40 см
- Розмір ковдри: 120 х 90 см
- Розмір наволочки: 60 х 40 см
- Розмір простирадла: 120 х 60 см
- Розмір підковдри: 120 х 90 см
Комплектація
- Подушка
- Наволочка
- Ковдра
- Підковдра
- Простирадло (на гумці)
- Бампер із 4 частин
- Балдахін
- Практична кишеня
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Twins |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бязь |
| Довжина підковдри | 120 см |
| Ширина підковдри | 90 см |
| Ширина простирадла | 60 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Основні | |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Подушка | 1 (шт) |
| Простирадло на гумці | Так |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Ковдра | 1 (шт) |
| Бампер | 4 частини |
| Кишеня | 1 (шт) |
| Балдахін | 1 (шт) |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 40 |
| Ширина наволочки | 60 |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 2 050 ₴




