влевовправо
-15%Дитячий пластиковий стілець з іграшкою для купання маленьких дітей Maltex Панда, білий з сірим
- В наявності
- Код: T14609
1 312 ₴
1 112 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий пластиковий стільчик для купання маленьких дітей Maltex Панда, білий із сірим
Опис:
- Maltex сидіння/крісло для ванни забезпечує дитині комфорт у ванній або басейні.
- Форма сидіння адаптована до анатомії дитини, забезпечує правильне положення сидіння й забезпечує вільний рух ніг і рук.
- Форма сидіння дає змогу без особливих зусиль викупати все тіло малюка.
- Внутрішні краї спинки додатково покриті еластомерами, які захищають від можливих подряпин на шкірі.
- Сидіння має високу спинку, правильно профільовану для спини дитини.
- Для забезпечення стабільності та безпеки дитини під час використання сидіння на дні встановлені 4 присоски, що забезпечують стабільне кріплення сидіння до основи.
- Іграшка, завдяки своїй круглій 3-колісній формі, робить купання дитини ще захопливішим.
- Продукт додатково прикрашений малюнком панди, виготовленим із використанням сучасного безпечного методу друку — IML.
- Продукт не містить BPA.
- Легко чистить.
Характеристики:
- Вік: від 6 місяців
- Матеріал: пластик
- Колір: білий із сірим
- Розмір: 32х34х25 см
- Країна-виробник: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maltex |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 32 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Стільчик для купання |
| Колір | Білий |
| Ширина | 34 см |
- Ціна: 1 112 ₴



