
Комплект дитячої змінного постільної білизни Twins Sweet, Зайчики 3 елемента, повітропроникна, м'ятний
- В наявності
- Код: T9452
650 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чиста постільна білизна — запорука здорового дитячого сну.
Комплект постільної білизни дитячий змінний Twins Sweet складається з 3 елементів, прекрасно підходить до постільних комплектів Twins Comfort, Romantik i Sweet.
Як матеріал виготовлення була обрана бязь (100% бавовна) — найбезпечніший матеріал для ніжної дитячої шкіри, не викликає алергічних реакцій. Такий комплект матиме гармонійний вигляд у будь-якій спальній кімнаті, забезпечить дитині комфортний і здоровий сон.
Особливості матеріалу:
- Гігроскопічність
- Повітропроникність
- Зносостійкість
- Немає зсідання та деформації
- Простота догляду
Комплектація
- Наволочка — 1 шт.
- Простирадло — 1 шт.
- Підковдра — 1 шт.
Характеристики:
- Бренд: Twins.
- Колір: м'ятний.
- Кількість елементів у комплекті: 3.
- Матеріал: 100% міткаль (бавовна).
- Розміри підковдри: 90х120 см.
- Розміри наволочки: 40х60 см.
- Розміри простирадла: 120х60 см, на гумці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Twins |
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип сировини | Натуральне |
| Колір | М'ятний |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 60 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 90 см |
| Довжина підковдри | 120 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Так |
- Ціна: 650 ₴


