
Комплект дитячої змінного постільної білизни Babycentre Twins Moonlight 3 елемента, бежевий
- В наявності
- Код: T15262
1 885 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постіль виготовлена в приємних пастельних тонах, тому вона чудово підходить до будь-якого дизайну дитячої кімнати. Завдяки нитки, яка вбирає сонячні промені, елементи ліжка м'яко світитимуться й тішитимуть малюка! Якісна органічна тканина — 100% бавовна, бязь забезпечить якісний і здоровий сон навіть для найменших дітей.
Основні особливості:
- Простирадло на гумці
- Тканина — бязь 100% бавовна
- Вишивка на підковдрі та на бампері
- Наповнювач ковдри та подушки — силіконізоване волокно
- Наповнювач бамперів — холофайбер
- Розмір наволочки: 40 x 60 см
- Розмір простирадла: 60 x 120 см
- Розмір підковдри: 90 x 120 см
Комплектація
- Наволочка
- Підковдра
- Наматрацник на гумці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Twins |
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Бежевий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Країна виробник | Польща |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 80 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 90 см |
| Довжина підковдри | 120 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
- Ціна: 1 885 ₴


