
Дитяча іграшка Metr+ дротяний лабіринт з бусинками, на дерев'яній підставці 24х24х18 див., різнокольоровий
- Немає в наявності
- Код: RMD 1241-3
520 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лабіринти відносяться до тих видів іграшок, які здатні утримувати увагу дітей різного віку максимально довго, потрібно тільки підібрати лабіринт, який відповідає рівню розвитку дитини. Такий непідробний інтерес дітей до ігор-лабіринтів обумовлений, в першу чергу, тим, що всім їм подобається шукати вихід з «незвичайних ситуацій», а також змінювати хід подій на свій розсуд. . Навіщо дітям ігри-лабіринти? Позитивний вплив на розвиток дрібної моторики дитини. Стимулювання у дитини бажання до пошуку виходів з «складних ситуацій». Розвиток у малюка посидючості та уваги. Формування в дитини логічного мислення, адже в процесі гри він вчиться розуміти зв'язок між вчиненим діянням і отриманим результатом.
Характеристики:
- Бренд: Metr+.
- Країна виробник: Польща
- Вік: для дітей від 1 року.
- Матеріал: Метал/дерево.
- Колір: різнобарвний.
- Ігрова платформа розміром 24 х 24 х 18 див.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Metr+ |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Лабіринт |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
- Ціна: 520 ₴


