
Дитячий ігровий намет з тунелем, два окремих будиночка і 1 труба з самооткрывающимся механізмом
- Немає в наявності
- Код: RM 2958
2 033 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вашій дитині дуже сподобається намет з тунелем, де він зможе спорудити собі цілих дві ігрові кімнати і перебиратися до них по тунелю. Намет складається з двох окремих будиночків , які можна використовувати окремо, або з'єднати їх тунелем. Оснащена хорошим самооткрывающимся механізмом. Після ігор намет також легко і швидко складається і має досить компактні розміри.
Особливості:
• Намети складні, складаються з 2 будиночків і тунелю
• 4 входи (1 з накидкою на липучці, 3 круглих отвори)
• Яскраві кольори
• Легка вага
• Швидко розгортається, досить дістати з чохла
Характеристики:
- Тип: Намет.
- Вік: від 3 років.
- Матеріал:Текстиль.
- Колір: Різні кольори.
- Упаковка: Сумка.
- Вид: Дитячий намет.
- Стать: Унісекс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 470 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 50 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Дитячий намет |
| Упаковка | Сумка |
| Габарити: ширина | 47 |
| Габарити: висота | 5 |
| Габарити: довжина | 50 |
| Вік | Від 3-х років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Вага товару | 0 |
- Ціна: 2 033 ₴


