Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка Гра MD 2751 магнітна, пінек.Чаг черв'ячок має магнітну головку та захований в основу дерева у своїй норці! На дзьобі теж магнітна основа, за допомогою якої можна витягнути черв'ячка!Магніти щільно з'єднуються й тому черв'яків легко добути з дерева!Ну що ж уперед! Малюкові буде цікаво та весело проводити час!Гра розвиває дрібну моторику, координацію рухів, гнучкість пензля, окомір, посидючість і концентрацію над результатом.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Основні | |
| Виробник | Tree Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Магнітний |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 899 ₴



