
Дитячий магнітний конструктор Limo Toy Транспорт, для дітей від 3 років, 25 деталей, різнобарвний
- Немає в наявності
- Код: RLT3005
1 586 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор дитячий магнітний складається з 25 різних деталей — квадратів і трикутників, коліс, витягнутих трикутників та інших деталей, виготовлених із пластику в комбінації з магнітними вставками. Виклавши деталі відповідно до схеми на будь-якій плоскій поверхні та потягнувши один з елементів вгору — дитина отримає об'ємну фігуру.
Характеристики:
- Бренд: Limo Toy.
- Вік: від 3 років.
- Матеріал: Комбінований.
- Стать: Унісекс.
- Колір: Різні кольори.
- Тип: Магнітний конструктор.
- Тип: Розвивальна іграшка.
- Країна-виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Транспорт |
| Кількість деталей | 25 шт. |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 85 мм |
| Ширина упакування | 295 мм |
| Висота упаковки | 245 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Магнітний конструктор |
| Вік | Від 3-х років |
| Бренд | Limo Toy |
| Вид | Розвиваюча іграшка |
| Габарити: ширина | 29.5 |
| Габарити: висота | 24.5 |
| Габарити: довжина | 8.5 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
- Ціна: 1 586 ₴


