влевовправо

Дитяча ігрова фігурка супергероя "Танос" Bambi світлові ефекти, рухомі елементи, 38 см, різнобарвний
- Немає в наявності
- Код: R95308
1 256 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурка Титани: Месники Танос потішить будь-якого маленького шанувальника знаменитої серії Месники (Avengers). Фігурка виготовлена з високоякісного міцного пластику та виготовлена у формі супергероя Таноса. Фігурка має 5 точок артикуляції; голова, руки, пензлі та ноги рухомі.
Характеристики:
- Бренд: Bambi.
- Вік: від 3 років.
- Стать: Унісекс.
- Тип: Фігурки героїв..
- Довжина: 38 см.
- Іграшка має світлові ефекти, рухомі елементи.
- Джерело живлення — батарейки.
- Матеріал — пластик.
- Розмір упаковки: 23х7,5х38 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metr+ |
| Висота | 70.5 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 380 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 256 ₴



