
Дитяча пластикова розвивальна іграшка-сортер Машинка Bambi тріскачка, рахунки, дитині від 3 років, різнобарвна
- Немає в наявності
- Код: R628MR
485 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка Сортер 628 поєднує в собі сортер для фігурoк. Сoртер розвиває лобицю, дрібну мить дитини. Також на прикладі фігурoк можна вчити кольори та назви геометричних фігур. Сучасні форми, колірна палітра та функціональність стимулює всебічний розвиток Вашої дитини.
Характеристики:
- Бренд: Bambi.
- Вікова група: від 3 років.
- Габарити: висота: 24.
- Габарити: довжина: 21.
- Габарити: ширина: 28.
- Матеріал: Комбінований.
- Стать: Унісекс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Тип | Сортер |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 240 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 485 ₴


