влевовправо

Іграшка для дітей Doloni Toys Гойдалка підвісна, 40 × 32 × 40 см, для дітей від 1 року, зелений
- Немає в наявності
- Код: R0152/1
1 257 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячі гойдалки підвісні ТМ Doloni 0152 можна використовувати як в приміщенні, так і надворі. Компактні, легко перевозяться з собою під час поїздок до родичів або на відпочинок. Гойдалки мають яскраві соковиті кольори, які інтуїтивно подобаються маленьким дітям. Створіть дитині дитячий майданчик не виходячи з дому. Виріб відповідає всім санітарно-технічним нормам України і виготовлено з харчового пластику. Рекомендований вік дитини: від 8 — ми місяців до 3 — х років.
Характеристики:
- Бренд: Doloni Toys.
- Вік: Від 1 року.
- Матеріал: Пластик.
- Стать: Унісекс.
- Вид: Гойдалки.
- Колір: Зелений.
- Максимально допустима навантаження: 30 кг
- Габарити виробу: 40 × 32 × 40 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DOLONI TOYS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість блокування сидіння | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Зелений |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 34 см |
| Довжина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гойдалки |
| Бренд | DOLONI TOYS |
| Матеріали | Пластик |
| Тип товару | Гойдалки |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість людей | 1 |
- Ціна: 1 257 ₴




