влевовправо

Дитяча ігрова фігурка "Халк Гладіатор" Metr+ з аксесуарами, хлопчикові від 3 років, 38х25х11 см., зелений
- Немає в наявності
- Код: R3333
1 713 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурка ХАЛК Гладіатор — це оригінальна та цікава іграшка лімітованої серії Super Heros Avengers Infinity War, , яка обов'язково сподобається юному шанувальнику Месників і коміксів Марвел. Вона зроблена з дуже високим рівнем деталізації, повністю безпечна для дитини та доповнить будь-яку персональну колекцію супергероїв.
Характеристики:
- Бренд: Metr+.
- Вік: від 3 років.
- Матеріал: Комбінований.
- Тип: Одна фігурка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metr+ |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 713 ₴






