
Дитячий ігровий пластиковий стіл 2 в 1 Doloni Toys з настільним хокеєм, 56 х 81,5 х 48 см, рожевий
- Немає в наявності
- Код: R04580/3
2 556 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий стіл 2 в 1. Легко складається. Виготовлений із якісного пластику (поліпропілену). Можна збирати як стіл з ігровою панеллю для аерохокея або як звичайний столик. Також у комплекті є 2 біти та 2 шайби для гри. Гравці стають по різні боки столу та за допомогою біт для аерохокея намагаються потрапити шайбою в ворота противника.
Характеристики:
- Бренд: Doloni Toys.
- Вік: від 3 років.
- Матеріал: Пластик.
- Стать: Унісекс.
- Тип: Столик.
- Цвет: Рожевий.
- Розмір столу: 56 х 81,5 х 48 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DOLONI TOYS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Настільний хокей |
| Матеріал столу | Пластмаса |
| Матеріал плити ігрового поля | Пластик |
| Матеріал опор столу | Пластик |
| Колір ігрового поля | Білий |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 920 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 580 мм |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 920 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 580 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Вік | Від 3 років |
| Бренд | DOLONI TOYS |
| Вид | Ігровий стіл |
| Стать | Унісекс |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
- Ціна: 2 556 ₴


