
Дитячий конструктор Larі Підводний карусель з 2 фігурками, для дівчаток від 6 років, 410 деталей
- Немає в наявності
- Код: R11374
1 292 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
«Підводна карусель» – це захоплюючий конструктор для дівчинки. Подаруйте дитині яскравий конструктор, з якого можна зібрати парк розваг. Центральний елемент цього парку – карусель, оформлена в морському стилі. Вона фіксується на стійкій підставці і тому не падає під час активної гри. Також можна зібрати квитковий кіоск і візок для виготовлення і продажу цукрової вати. У наборі є дві фігурки чоловічків, які прийшли весело провести час. Численні аксесуари, серед яких квиток, іграшкові гроші і цукрова вата на паличці, роблять гру особливо захоплюючою. Розвиток дрібної моторики. Реалістична карусель з кріслами, в які можна саджати чоловічків.
Характеристики:
- Виробник: Larі.
- Вік: від 6 років.
- Матеріал: пластик.
- Тип: Конструктор.
- Колір: Різні кольори.
- Вид: Розвиваюча іграшка.
- Підлога: Для дівчаток.
- Кількість деталей: 410 деталей.
- Розмір упаковки: 38,8х22х6 див.
- В комплекті:410 деталей, 2 фігурки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Larі |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Місто |
| Кількість деталей | 410 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 388 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
- Ціна: 1 292 ₴


