
Дитяче переносне автокрісло з ручкою від народження до 15 міс. El Camino Newborn+ вагою 0-13 кг., темно-сіре
- Немає в наявності
- Код: RME 1043(Royal Gray)
3 864 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче автокрісло El Camino Newborn+ ME 1043 — належить до групи 0+ і підходить для новонароджених вагою від 0 до 13 кілограмів. Автокрісло El Camino Newborn+ ME 1043 створене для комфорту та безпеки малюків. Встановлення цього крісла в автомобілі не займе багато часу та вимагає наявність штатних ременів автомобіля. Автокрісло El Camino Newborn+ ME 1043 ви зможете використовувати для перенесення немовляти, якщо ваш малюк заснув у дорозі, можна й акуратно вийняти автокрісло з автомобіля, не потривоживши сон дитини. Автокрісло El Camino Newborn+ ME 1043 — чудовий вибір молодих батьків для спільних поїздок із дитиною!
Характеристики:
- Бренд: El Camino.
- Вік дитини: від народження до 15 місяців.
- Кількість точок кріплення ременя: 3.
- Матеріал: комбінований.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Бустер | Ні |
| Вікова група | Від народження до 15-ти місяців |
| Колір | Темно-сірий |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Спосіб установки | Обличчям назад |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Знімний чохол м'якої частини | сидіння, спинки |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Підстаканники | Немає |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 43.5 см |
| Висота | 35 см |
- Ціна: 3 864 ₴


