Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музичний лабіринт. Кнопки, розташовані на нижній частині іграшки, при натисканні світяться і видають звуки тварин. Також малюка надовго захопить гра з лабіринтом з безліччю рухомих деталей. Переміщаючи, обертаючи, роз'єднуючи, з'єднуючи деталі, хлопчики і дівчатка будуть розвивати логіку, удосконалювати моторику і розважатися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Музична іграшка |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 866 ₴



