
Дитяче інтерактивне кермо Joy Toy зі світловими та звуковими ефектами, українською мовою, блакитний
- Немає в наявності
- Код: R7044UKR(Blue)
432 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У дітей добре розвинена фантазія. Дівчата люблять уявляти себе принцесами, а хлопчики грають у супергероїв. Ця незвичайна музична іграшка зробить гру цікавішою та веселішою. Вона розвиває слухове та колірне сприйняття, призначена для тонкої роботи пальців. Іграшка зроблена як керма. Оскільки іграшка портативна, то з нею можна бігати будинком або вулицею, йти з нею в гості, у дитячий садок, уявляючи, що їдеш авто. На кермі розташувалися різні кнопки. Коли натискаєш на них, то грає музика або чується інший характерний звук. Можна послухати, як звучить мотор у уявного автомобіля, посигналити.
Характеристики:
- Бренд: Joy Toy.
- Живлення: 3 батарейки типу АА (до набору входять демонстраційні).
- Матеріал: пластмаса.
- Вік: від 3 років.
- Іграшка українською мовою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joy Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кермо |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Мови | Український |
| Ширина | 26 см |
| Довжина | 26 см |
| Висота | 5.5 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 432 ₴


