влевовправо

Дитяча пластикова пісочниця у формі кораблика Doloni Toys дитині від 3 років, 150х70х38 см, червоно-зелена
- Немає в наявності
- Код: R03355/3
2 324 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пісочниця-басейн у формі кораблика — — яскравий пластиковий майданчик, який обов'язково вразить маленьку дитину та стане його улюбленою іграшкою на довгий час.Вона дуже зручна та міцна, має стійку форму. Обладнана невеликими посадковими місцями для малюків. Виготовлена пісочниця-басейн із високоміцного та безпечного для дітей пластику. Висока якість матеріалів гарантує тривалий експлуатаційний термін і стійкість до пошкоджень.
Характеристики:
- Бренд: Doloni Toys.
- Вік: від 3 років.
- Розмір: 150 х 70 х 38 см.
- Матеріал: пластик.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DOLONI TOYS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Столик-пісочниця |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Висота | 380 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 324 ₴




