
Дитячий планшет Play Smart 32 функції навчання і 9 цікавих ігор, російську і англійську мову, рожевий
- Немає в наявності
- Код: R7176
360 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повчальний планшет - це перший власний гаджет для дитини. Стильний комп'ютер виконаний в рожевому кольорі, з ним дитина отримає нові знання і, граючись, підготуватися до школи. У планшеті є 32 функції навчання і 9 цікавих ігор. С ним ребенок выучит русский и английский алфавит, научится читать и писать. Познакомится с цифрами и сможет решать математические задачки. Музыкальные задания будут способствовать развитию слуха у ребенка, ну а в перерывах между занятиями можно передохнуть, поиграв в одну из увлекательных игр. Жидко-кристаллический дисплей планшета безопасен для нежных глаз ребенка. Небольшие размеры устройства позволят брать его с собой на прогулку или в поездку.
Характеристики:
- Бренд: Play Smart.
- Возраст: от 3 лет.
- Языки: Рус/англ.
- Материал: Пластик.
- Тип: Развивающая игрушка.
- Цвет: Розовый.
- Пол: Для девочек.
- Віз: Азбуки, плакати.
- Розмір екрану: 8,5 х 4 див.
- Розмір упаковки: 26 x 23 x 4 див.
- Упаковка: картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий планшет |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Мови | Російська, Англійська |
| Ширина | 4 см |
| Довжина | 23 см |
| Висота | 26 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 360 ₴


