
Дитяче музичне крісло-гойдалка Mastela з підвісними іграшками та таймером, живлення від мережі або батарейок
- Немає в наявності
- Код: R6503
4 641 ₴
Колиска-гойдалка — це сучасні та незамінні помічниці в кожній родині, у якій є малюки! Це надзвичайно комфортне пристосування для відпочинку та розваги Вашого малюка.Така гойдалка має універсальну конструкцію, що дає змогу використовувати її як колиску та гойдалку.Для комфорту в них передбачене м'яке регульоване у 2 положеннях сидіння. Гойдалка на електроприводі заколисує дитину та зіграє їй музику. Конструкція розроблена спеціально для малюків із найперших днів народження. Перебуваючи в шезлонгу, Ваш малюк буде в цілковитій безпеці, адже пристрій має стійку основу (міцний металевий каркас) й обладнаний утримувальними п'ятиточковими фіксувальними ременями. Стійка конструкція забезпечена м'якими антиковзними насадками на основі.На додатковій дузі, яка входить до комплекту моделі, розташувалися кумедні знімні іграшки, які привернуть увагу малюка, послугують розвитку в нього хапальних рефлексов.Сидіння м'яке, ергономічне та дуже зручне. У супроводі чарівної мелодії, дитина чудово проводитиме час у гойдалці. Дитяча гойдалка ідеально підходить для гри та заколисування на денний сон, а також у ній зручно годувати дитину. Ця колиска-гойдалка найкращий помічник для мами, адже Ви можете бути впевненими, що займаючись своїми справами по дому або приділивши не часті хвилини для себе, Ваш малюк буде в безпеці, спати або розважатися іграшками!
Характеристики гойдалки:
- Бренд: Mastela.
- Рекомендований вік: від народження до 11 кг.
- Габаритний розмір: довжина 79 см, ширина 58 см, висота 58 см.
- Розмір спального місця: 72-43 см.
- Спинка регулюється у 2 положеннях.
- Блок керування: 5 швидкостей заколисування, таймер 15/30/45 хв, музика, звуки.
- Живлення: від мережі або від 4 батарейок R14 (не входять до комплекту).
- Комплектація: адаптер живлення, дуга з підвісками.
- Ремені безпеки 5-точкові.
- Матеріал виробу: метал, пластик, тканина.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Швидкість гойдання | 5 |
| Положення нахилу спинки | 2 |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Коліщата | Ні |
| Виробник | MASTELA |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки, Ігрові підвіски, Регульована спинка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Комплектація | |
| Навісний ігровий елемент | дуга з іграшками |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 790 мм |
| Висота | 580 мм |
- Ціна: 4 641 ₴







