влевовправо

Дитячий надувний басейн Ананас Intex дитині від 12 місяців на 45 л, 102х102х13 см., жовтий
- Немає в наявності
- Код: R58414
1 297 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У спеку будь-який малюк прагне полискатися у водичці. Щоб батьки змогли здійснити це бажання, пропонується надувний дитячий басейн "Ананас". Він має дизайн Ананаса, який приверне увагу малюка та басейн перетвориться на улюбленим місце ігор. А його особливе забарвлення відразу викличе захоплення в дитини. Такий надувний басейн обов'язково стане прикрасою будь-якої території.Благодаря унікальному оформленню, басейн буде ще й гідним захистом для малюка від променів сонця. Для зручності ця модель йде з надувним дном і дитині було м'яко та тепло сидіти.Дитячий басейн виготовлений із якісного вінілу. Цей варіант басейну легко використовується вдома як манеж.
Характеристики:
- Бренд: Intex.
- Вік: від 12 міс.
- Тип: з надувним дном, з навісом.
- Матеріал: високоякісний вініл.
- Матеріал товщина: 0. 25.
- Кількість камер: 1.
- Будова басейну: вбудований навіс від сонця.
- Довжина: 102 см Ширина: 102 см Висота: 13 см.
- Фактична висота: 74 см.
- Об'єм басейну (у разі заповнення 80%): 45 л.
- Клапан для зливання води: ні.
- Ремкомплект: є.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Жовтий |
| Об`єм | 45 л |
| Довжина | 102 см |
| Ширина | 102 см |
| Висота | 13 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 297 ₴





