
Дитячий ігровий набір "Трек Трейлер" Hot Wheel з запуском Metr+, дитині від 3 років, різнобарвний
- Немає в наявності
- Код: RQQ8839
713 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трек з запуском "Hot Wheel". Після того як Ви зберете конструкцію, виставите машинку на спеціальну конструкцію і запустіть її, вона "пролетить" і зробить стрибок. Така гра розвиватиме фантазію, творчий потенціал, мислення та дрібну моторику рук Вашої дитини.
Характеристики:
- Бренд: Metr+ .
- Вік: от 3 років.
- Матеріал: Комбінований.
- Цвет: різні кольори.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metr+ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 355 мм |
| Довжина упаковки | 215 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
- Ціна: 713 ₴


