Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір для дівчаток, дитячий туалетний столик з дзеркалом і аксесуарами. Красиве трюмо рожевого кольору, безсумнівно, сподобається вашій маленькій принцесі.Прекрасне трюмо з красивими декораціями і оригінальними поличками стане чудовим подарунком для маленької принцеси. Туалетний столик оснащений музичними та світловими ефектами.Рожеве трюмо для дівчаток Розміри трюмо: 31х44,5х73 див. Дзеркало - картинка, музика, светВ комплекті:фен - видуває повітря, працює від 2-х батарейок АА;расческафлаконыкосметика та ін аксессуарыКоробка 49х71х8 див.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Перукар, салон краси |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 490 мм |
| Довжина | 710 мм |
| Висота | 80 мм |
- Ціна: 2 632 ₴



