влевовправо

Дитяча дзиґа Жаба A-Toys з різнокольоровими кульками, для малюків від 6 місяців, різнокольоровий
- Немає в наявності
- Код: RSL83013
423 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзиґа— ігрушка, знакомая каждому из детства. Это одна из самых первых и самых популярных забав, когда-либо изобретенных человечеством. Теперь красочная Юла SL83013 (Лягушка) пополнит коллекцию и вашего крохотного карапуза. Яркая развивающая игрушка Юла SL83013 (Лягушка) понравится любому малышу. Она выполнена из прочного безопасного пластика ярких цветов в форме лягушонка. Внутри прозрачного корпуса расположены разноцветные шарики. Стоит только нажать на голову лягушки и шарики начнут весело кружиться.
Характеристики:
- Бренд: A-Toys.
- Возраст: от 6 мес.
- Материал: Комбинированный.
- Підлога: Для дівчаток, для хлопчиків.
- Колір: Різнобарвний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 6 міс |
| Тип | Дзига |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 150 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | A-Toys |
| Вид | Розвиваюча іграшка |
| Вікова група | від 0,5 років |
| Габарити: ширина | 15 |
| Габарити: висота | 15 |
| Габарити: довжина | 27 |
| Вага товару | 0 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Різновид | 22383s24671 |
- Ціна: 423 ₴



