Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоспальний надувний матрац INTEX 64109 чудовий вибір для сну в будинку або на свіжому повітрі, позаяк матрац легко чиститься і є водовідштовхувальним покриттям. Верхня частина матраца виготовлена з флокованого матеріалу, що схожий на велюр, що дає більше комфорту та запобігає зісковзуванню постільної білизни. Насос для накачування виробу повітрям купується окремо!Розміри: 152х203х25 см. Максимальне навантаження 272 кгВес: 4 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 1520 мм |
| Довжина | 2030 мм |
| Висота | 250 мм |
| Основні | |
| Комплектація насосом | Ні |
| Виробник | Intex |
| Колір | Чорний |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 272 кг |
- Ціна: 1 563 ₴




