Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальний надувний матрац Інтекс дасть неймовірний комфорт під час відпочинку. Це чудове рішення для проживання гостей або недовгих поїздок. Виділені високої якості і виготовлені згідно з міжнародними стандартами. Серед переваг моделі варто виділити такі моменти: Fiber-Tech - це унікальна технологія з пружним каркасом з поліефірних волокон, розміщених всередині матраца; Удобство - виріб не прогинається і не деформується, забезпечуючи анатомічно правильне розташування хребта під час відпочинку;Флоковане покриття - насолоджуйтеся комфортом; Захитування від вологи і проколювання - аксуар виготовлений з водонепроникного і надійного вин з боковином і днів; 2 -Клав1 - за допомогою матраца або механічного догляду за нас. Максимальний навантаження 180 кілограмів, розмір 137 x 191 x 25
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 1910 мм |
| Довжина | 1370 мм |
| Висота | 250 мм |
| Основні | |
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Комплектація насосом | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 180 |
- Ціна: 1 517 ₴



