
Дитячий ігровий набір "Кукла з фургоном" Bambi з комплектом одягу та набором меблів, різнобарвний
- Немає в наявності
- Код: RBS012
751 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для дівчаток улюблений автобус LAL! Автобус 20*9*6 см. Такий набір обов'язково потішить кожну дитину, яка любить ляльок. Цей ігровий набір — чудовий подарунок для будь-якої дівчинки. З ним можна вигадати безліч сюжетів для захопливих ігор і весело провести час.
Набір містить: — іграшковий автомобіль — лялька — комплект одягу — набір меблів
Характеристики:
- Бренд: Bambi.
- Вік: від 3 років.
- Матеріал: Комбінований.
- Стать: Для дівчаток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 340 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Висота упаковки | 82 мм |
- Ціна: 751 ₴


