
Самокат дитячий міський 2-колісний Extreme Motion PRIME, колеса PU180 мм, дитині від 6 років, фіолетовий
- Немає в наявності
- Код: RSC21015(Violet)
4 950 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей двоколісний самокат універсальний транспортний засіб для пересування містом. Великі, поліуретанові колеса та підшипники ABEC-7 забезпечать високошвидкісне катання.Рама моделі виготовлена з легкого сплаву алюмінію. Кермо T-подібної форми надійно кріпиться до рами самоката, регулюється за висотою. Гарне зчеплення з ногами забезпечує платформа з нековзним покриттям. Якісні гумові насадки на ручках самоката забезпечать комфортне та впевнене пересування вулицями.
Характеристики:
- Бренд: Extreme.
- Вікова група — від 6 років;
- Максимальне навантаження — 80 кг;
- Матеріал — алюміній;
- Висота керма — від 75 до 98 см;
- Ширина керма — 36 см;
- Матеріал коліс — поліуретан;
- Гальмо — ножне заднє;
- Подшипник – ABEC-7;
- Діаметр коліс — 180 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extreme |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 180 мм |
| Висота рульової стійки | 98 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 950 ₴


