
Велосипед дорослий 2-колісний, діаметр коліс 27,5" Like2bike "Active 1.0", рама алюміній 18, червоний
- Немає в наявності
- Код: RA212702
17 639 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
До основних переваг великих цих брендів відносять їхню якість і унікальний дизайн. Велосипед для їзди містом. Підходить як для дітей, так і дорослим. Має 21 швидкість, додаткові опції — катафоти, підніжка. Рама матеріал — алюмінієва, гідроформована з внутрішнім проведенням. Кермова колонка — NECO, напівінтегрована. Підсідельний штир — сталевий.
Характеристики:
- Бренд: Like2bike.
- Вік: від 14 років.
- Модельний рік — 2021.
- Розмір рами, дюйм — 18.
- Діаметр коліс, дюйм — 27,5.
- Тип гальм — дискові.
- Кількість швидкостей — 21-ск.
- Система / Шатуни — NECO сталь 24/34/42T, 170 мм.
- Привод дискових гальм — механічний/деректор 160 мм.
- Каретка – Kenli, картридж.
- Втулка передня — 32H, під ексцентрик, сталева.
- Втулка задня — 32H, під гайку, сталева.
- Касета/гальмівка — ATA, 7-швидкісна, індексна.
- Передний переключатель скоростей – Shimano FD-TZ500.
- Задний переключатель скоростей – Shimano RD-TZ500.
- Ручки перемикання манетки — Shimano ST-EF 41.
- Ручки гальма — Shimano ST-EF 41.
- Вилка передня — Mode, хід 80 мм.
- Ободи — алюмінієві, подвійні.
- Покришки — KENDA 27,5 х 2,10 MTB тип.
- Педалі — МТВ тип.
- Кермо — Riser, сталеве.
- Винос керма — алюмінієвий, МТВ A-head.
- Грипси — MTB тип.
- Сідло — VADER МТВ тип.
- Додаткові опції — катафоти, підніжка.
- Сборка – 85*.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість швидкостей | 21 |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Червоний |
| Рік випуску | 2021 |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Розмір рами | 18" |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18.5 см |
| Довжина | 74 см |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Ремені безпеки | Ні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Захист ланцюга | Так |
- Ціна: 17 639 ₴


