Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яркрая пластикова конячка-качачка вдрукує маленького жокея. Дуже зручний, стійкий, з ручкою. Звуки коня реалістичні, це зробить процес катанія дуже цікавим. Кінь може качати, топати копитами. Гібарити в упаковці: 90 x 50 x 55 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DOLONI TOYS |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Довжина | 900 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Іграшка-гойдалка |
| Колір | Бірюзовий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 678 ₴



