Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Друзі, новачка в серії іграшкового мототранспорту! Цікавий сучасний дизайн і великі колеса - як у теперішньому спортивному байці. Оригінальна зюмінка мотоцикла - великі стійкі колеса, виготовлені методом видува. Завдяки цьому вони тихіше під час їзди. І тепер маленький байкер зможе їздити на любому мотоциклі навіть вдома, не перешкоджаючи сусідам:) Оптимально підібрана ширина руля з м'якими еластичними ручками робить байками зручним при керуванні. На мотоциклі розміщено спеціальну ручку, за яку його зручно переносити.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 52 см |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 72 см |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мотоцикл |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
- Ціна: 1 133 ₴






