влевовправо

Дитячий набір металевих головоломок Metall Puzzles violet, Eureka 3D Puzzle, 10 головоломок, від 8 років
- Немає в наявності
- Код: R473359
551 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фіолетовий набір мініатюрних головоломок. У наборі 10 головоломок, завдання кожної — роз'єднати деталі та повернути все у вихідне положення. Чудово підійде для подарунка або просто в колекцію прихильнику головоломок на будь-який смак.
Характеристики:
- Бренд: Eureka 3D Puzzle.
- Вік: от 8 лет.
- Матеріал: метал.
- Кількість головоломок у наборі: 10.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eureka |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Головоломка |
| Стан | Новий |
| Кількість складових елементів | 10 шт. |
| Тип пазла | Головоломка |
| Розміри | |
| Висота | 2.5 см |
| Ширина | 16 см |
| Довжина | 17 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 551 ₴




