
Дитячий набір для творчості в яйце "Dino WOW Box" DWB-01-01U, 20 предметів
- Немає в наявності
- Код: 36894229/RDWB-01-01U(O)
810 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка-сюрприз "Dino WOW " буде чудовим подарунком для дитини. У шкатулочці-яйце є безліч фантастичних сюрпризів, які зроблять дозвілля дитини цікавим і незабутнім. У множині: шар земної породи з двома скелетами динозаврів - 1 шт.; стек - 2 шт; кісточка - 2 шт.; китичка - 2 шт.; блістерна форма динозавра - 4 шт.; пакет гіпсового порошку - 1 шт.; комплект з 6 кольорів акрилової фарби - 1 шт.; пластилін "Air Clay Fluoric" - 4 шт. кнетичний пісок "Stre Sand" - 200 г.формочки для лепки - 2. Грабка "Air-Rex" - 1. шт. штучка - цеглинка з пластиком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для ліплення |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | «Розумний пластилін» |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 5 років |
| Колір | Помаранчевий |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 35 см |
- Ціна: 810 ₴


