Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості у вигляді яйця. До набору входять: кінетичний пісок 1 шт.Орбізи 1 шт.Тесто для хлібини у брикетах 5 шт.Стикиз 1 шт.Іскальний сніг 1 шт.Сквіш 1 шт.Бомбочка для ванни 1 шт.Слайм 1 шт.Cтиз 1 шт.Cтиз 1 шт.Настільна гра "Doobl Image"+ Sюрприпмермерків: 2518x18 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Рожевий |
| Упаковка | |
| Висота | 18 см |
| Ширина | 18 см |
| Довжина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Вид творчості | Рукоділля |
- Ціна: 427 ₴



