
Дитячий пластиковий горщик Maltex Bear&Friends з антиковзними гумками, 35х30х23 см, м'ятно-білий
- Немає в наявності
- Код: 5313_39
320 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новий горщик Maltex Baby забезпечує дитині максимальний комфорт і безпеку. Завдяки антиковзним гумкам горщик не переміщається під час користування. Висока спинка дає змогу дитині комфортно та стабільно сидіти. Надійний захист від бризок однаково підходить як дівчаткам, так і хлопчикам.
Характеристики:
- Бренд: Maltex.
- Країна-виробник товару: Польща.
- Склад: поліпропілен.
- Довжина: 35 см;
- Ширина: 30 см;
- Висота: 23 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maltex |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Горщик класичний |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 23 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 320 ₴


