
Дитячий пластиковий горщик-крісло Maltex Zebra з кришкою, 32х28х21.5 см., світло-блакитний
- Немає в наявності
- Код: 6510_35
690 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Горщик Maltex Baby зроблений у сучасній та універсальній формі, красивих кольорах і допоможе дитині стати самостійною. Знімну внутрішню частину, безсумнівно, оцінять батьки — не треба тягнути весь горщик, щоб вилити його вміст або помити, досить вийняти вкладку. І, попри колір, вкладка легко миється й відмивається.
Характеристики:
- Бренд: Maltex.
- Країна-виробник товару: Польща.
- Склад: поліпропілен.
- Довжина: 32 см;
- Ширина: 28 см;
- Висота: 21,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maltex |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Горщик-стільчик |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Особливості | Кришка в комплекті |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 21.5 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 690 ₴


